Titleist TruFeel White Balls 2020

Titleist | Míčky | Kód: T6034S-BIL
Novinka
Dostupnost
Skladem
Zabalené do 10 minut
Původní cena
807 Kč
Ušetříte
121 Kč (15%)
686 Kč
567 Kč bez DPH
Titleist TruFeel je najměkší golfový míček s nízkou rotací na velké vzdálenosti spolu s vynikající kontrolou okolo greenu.

Pokud upřednostňujete především měkký pocit a stále chcete bezkonkurenční kvalitu a výkon golfového míčku Titleist, zamilujete si všechny nové TruFeel.

Každý chce větší důvěru v okolí greenu. Patentovaný obal TruFlex je navržen pro vynikající kontrolu nad vašimi krátkými údery, aby vám pomohl hrát lépe a užívat si hru.

Jak v titleiste prodloužily nové TruFeel pro vaši hru? Vylepšili aerodynamiku, aby maximalizovaly let, takže můžete zažít větší vzdálenost tam, kde to vaše hra nejvíce potřebuje.

Nová design TruFeel, inspirovaný nejoblíbenější pomůckou na zarovnání, která je k dispozici na disku My Titleist, umožňuje snadné zarovnání aniž by se na ní musela vyznačit čára.

- 12 míčů v balení
Značka Titleist
Barva Bílá

Momentálně zde nejsou žádná hodnocení.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.