Proč nakupovat u nás

Po otevření kamenné prodejny, Vám naše společnost přináší komfortní nákup prostřednictvím internetového obchodu.

Nabízíme nejlepší světové značky ve všech kategoriích. Zaručujeme nejlepší výběr oblečení a golfového vybavení. Spolupracujeme se značkami HUGO BOSS, Ralph Lauren, EMPORIO ARMANI, Calvin Klein, J. Lindeberg as mnoho dalšími, do kterých Vás rádi oblékneme.

TITLEIST, MIZUNO, PING, TaylorMade, CALLAWAY a další značky, zaručují nejširší výběr golfových holí, bagů a doplňků. Samozřejmostí je vzdělaný personál, pravidelně absolvující produktové a odborná školení, který Vám poskytne poradenství, podporu a servisní služby.

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.