Kategorie

Informace a novinky ze světa golfu


Vyhrajte luxusní golfový zájezd na Kypr

Patříte mezi milovníky golfu a toužíte své zážitky obohatit o nezapomenutelný zážitek a užít si luxusní dovolenou v pětihvězdičkovém hotelu? Ve spolupráci s Nemogolf.cz jsme si pro vás připravili vánoční soutěž o týdenní letecký zájezd pro dva na Kypr.

Číst více…

Jak si díky vizualizaci vylepšit svoji golfovou hru.

Osobní rozvoj, vizualizace, cíle, afirmace, mentoring či coaching. Výrazy, které posloucháme v posledních letech ze všech stran stále častěji a ať jste už fanouškem světoznámého motivačního řečníka Tony Robbinse nebo spíše duchovního vůdce Wayna Dyera, určitě se u vás na poličce skrývá aspoň jedna kniha o úspěchu, motivaci, dosahování cílů či seberozvoje v různých oblastech.

Číst více…

Oblečte se na konec sezóny

Podzimní sezóna je konečně tady a po extrémně horkém létě nám nabízí možnost obnovit naše šatníky o nové must-have kousky tohoto podzimu. Myslím, že i ti největší milovníci léta už rádi vymění kraťasy za jiný typ oblečení. Ať už hledáte inspiraci pro jeden stylový kousek nebo chcete doplnit šatník o ověřenou klasiku, vybrali jsme pro vás 7 tipů, z nichž si v obou případech vyberete. A víte co je nejlepší? Mnohé jsou stále ve výprodejových cenách! Nakupujte rychle, aby vám kousek, který podpoří váš styl a vaši osobnost, neutekl.

Číst více…

GOLFADVISOR.CZ

Nový golfový projekt, který si rychle našel své uživatele.  GOLFADVISOR je pro zahraničních vzorech systém pro sběr, správu a zpracování informací od hráčů, kteří́ odehráli na golfovém hřišti svou hru nebo turnaj. A mají zájem ohodnotit nejen hřiště a jeho kvalitu ale i poskytované služby. Hodnocení informací je základem pro tzv. Hráčské hodnocení odehraného hřiště. GOLFASVISOR navazuje na Český systém kvality služeb, jehož cílem je zejména ověřování dosažené́ úrovně kvality služeb. Na projektu se rovněž technologicky podílí i firma TeeTime Se, která poskytuje rezervační a odbavovací služby golfovým resortům a hráčům. 

Číst více…

Ovládněte golfové hřiště s kvalitní golfovou výbavou

Slunce, teplo, voda! Ano, léto je tu v plném proudu, a nejen to. I golfová sezóna je v plném proudu, a tak pokud netrávíte tyto horké dny někde na dovolné, greenu nebo v bazénu, podívejte se na náš jedinečný výprodej a udělejte radost sobě nebo někomu jinému.

Číst více…

Začínáte s golfem? Víme, kam vyrazit!

Volný prostor všude kolem, hřiště pro každého a příjemná atmosféra Golfového resortu Na Vrších u obce Librantice, cca 12 km severovýchodně od Hradce Králové. Hřiště kde se nemusíte bát začít.

Číst více…

Golf-Club-Libouchec

Hledáte přívětivé místo kde si vyzkoušet golf? Golfové hřiště v Libouchci bylo právě pro tuto příležitost založeno na přelomu nového tisíciletí v roce 2000. Jsme čistokrevné veřejné a přírodní devítijamkové hřiště. To znamená, že k nám může každý hráč, nebo jen nadšenec s chutí si zahrát a to i bez „golfového řidičáku“ zelené karty. Najdete nás na úpatí Krušných hor nedaleko od dálnice D8 směrem na Děčín.

Číst více…

Odreagujte se golfem!

Golf patří k nejoblíbenějším a nejvíce provozovaným sportům na světě. Jeho kouzlo objevuje stále více lidí a pomalu a jistě se mu tak daří zbavovat nelichotivé nálepky sportu pro bohaté. Pustit se do něj může opravdu každý. V začátcích totiž není třeba investovat do vlastního golfového vybavení - míčky, golfové hole i další příslušenství vám obvykle zapůjčí přímo na hřišti. Jediné, co budete muset řešit, je otázka, co na sebe. 

Číst více…

Příjemné chvíle v Golf Club Stará Boleslav

Chcete si zahrát golf a přitom se Vám nechce chodit dlouhé kilometry a šlapat do kopců? Jednou z možností je návštěva golfového hřiště Stará Boleslav, které Vám nabízí krátké devíti jamkové golfové hřiště bez převýšení a přitom s náročnými greeny a příjemným celkovým designem hřiště. Kolo zde lze odehrát za cca 2 hodiny.

Číst více…

Golfcentrum Liberec – ideální místo pro zimní trénink golfu

Golfcentrum Liberec vzniklo v roce 2004 poměrně náročnou přestavbou silně zdevastovaného výstavního pavilonu Bytexu Liberec. Golfcentrum je komplexně vybaveno pro výuku golfu začátečníků, pro tréning pokročilých golfistů i pro zábavu všech příchozích. Nezapomněli jsme ani na občerstvení.

Číst více…

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.