Kategorie

Informace a novinky ze světa golfu


Golfcentrum Liberec – ideální místo pro zimní trénink golfu

Golfcentrum Liberec vzniklo v roce 2004 poměrně náročnou přestavbou silně zdevastovaného výstavního pavilonu Bytexu Liberec. Golfcentrum je komplexně vybaveno pro výuku golfu začátečníků, pro tréning pokročilých golfistů i pro zábavu všech příchozích. Nezapomněli jsme ani na občerstvení.

Číst více…

Golf klub Hukvaldy

V roce 2010 jsme se rozhodli uskutečnit naši dlouholetou myšlenku a využít rozsáhlé pozemky na Hukvaldech k výstavbě nízkorozpočtového golfového hřiště.

Číst více…

Jak se odnaučit pull

Zatažená rána nebo také pull není v golfu žádná rarita. Sem tam ji zahraje skoro každý. Dá se říct, že jde o opak zatlačené rány. Ta svým výsledkem připomíná slice, zatažená rána končí podobně jako hook nalevo od cíle. Rozdíl hledejte v trajektorii ran. Hook začíná vpravo a za letu se stáčí doleva. Zatažená rána letím doleva od začátku.

Číst více…

Jak si vybrat golfové boty?

Na výběru golfových bot byste si měli dát záležet. Přeci jen v nich během jedné hry nachodíte třeba 7 km. A jak si tedy vybrat ty pravé? U golfových bot je nejdůležitější, abyste se v nich cítili pohodlně. Zároveň vám musí poskytovat dostatečnou oporu.

Číst více…

Oáza plná klidu a relaxace nedaleko Prahy

Obyvatele hlavního města si tu a tam postesknou nad nedostatkem herních příležitosti. Tak proč nevytáhnout paty a nevyzkoušet některé z hřišť v blízkém okolí. Jedním z nich je i multifunkční komplex Botanika, pyšnící se kromě dvanáctijamkového hřiště pestrou nabídkou sportovních aktivit, promyšlenou gastronomii nebo stále populárnějšími wellness procedurami.

Číst více…

Jak se zbavit „gagarinů“?

Jako lob by byla výstavní, její autor ji však zamýšlel trochu jinak. Z vysoké výšky padající rána, jenž se snese jen pár metrů od místa odpalu. Pokud máte v ruce dřevo, jde o podjetý drive a také velkého strašáka zkušenějších golfistů.

Číst více…

Jaká je rychlost golfového míčku?

Jaká je rychlost golfového míčku a kdy v historii letěl nejrychleji? A jak rychlá je vlastně hlava hole? Čtěte dál a budete chytřejší.

Číst více…

Jak hrát vodní překážky?

Vodní překážky dělají z každého golfového hřiště originál. Bez nich byste neměli co zdolávat. Ačkoliv se jich někteří golfisté děsí, pokořit vodní překážky není zas taková věda. Vyžaduje to jen trénink a znalosti pravidel.

Číst více…

Jak vyzrát na „topnutí“?

Topinka, topanec anebo třeba pohlavek. Každý, kdo někdy golf hrál, dobře ví, o čem je řeč. Co ale způsobuje ránu, jenž letí při zemi a neskončí dále než pár metrů od místa odpalu?

Číst více…

Za golfovým dobrodružstvím!

Golfu přichází na chuť stále větší množství lidí. A není divu. Pobyt na čerstvém vzduchu v krásné přírodě je tou pravou aktivní relaxací a vítanou alternativou k uspěchanému životnímu stylu. Hrát ho může každý bez ohledu na věk či fyzickou kondici. Stačí si obstarat alespoň základní golfové vybavení. Místo jednotlivých typů golfových holí si můžete pořídit kompletní sety. Ty obsahují základní sadu holí, které jsou navíc umístěné v praktickém golfovém bagu, takže se vám budou dobře přenášet a vejdou se sem i další nezbytnosti, bez nichž se při hře neobejdete. Pak už zbývá jen pořádná zásoba golfových míčků a můžete se vydat za dobrodružstvím.

Číst více…

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Pokazde rychle a v poradku!

Overený zákazník,

Velmi doporučuji s ohledem na kvlitu, ceny a rychlost dodávky.

Overený zákazník,

Rychlé doručení

Overený zákazník,

Obsah tohoto webu je duševním vlastnictvím společnosti SVK Investments s.r.o. a je chráněn ve smyslu Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. ve znění pozdějších předpisů a příslušnými platnými právními předpisy Slovenské republiky. Obsahem webu se rozumí grafický vzhled - design, obsahová platforma, logická struktura, textový i obrazový materiál a veškeré další informace a náležitosti webu. Publikování resp. další šíření části nebo celého obsahu tohoto webu jakýmkoli způsobem bez předchozího písemného souhlasu společnosti SVK Investments s.r.o. je výslovně zakázáno bez ohledu na uvedení či neuvedení zdroje.